KOMUNIKAT !!!

Prezydent Miasta Sieradza Paweł Osiewała wyasygnował środki na bezpłatne wejściówki na lodowisko  „SIRKA” w Sieradzu  ul. Mickiewicza 6 w okresie ferii zimowych tj. od 16.01 – 29.01.2023 r. dla dzieci i młodzieży z terenu Miasta Sieradza. Na wniosek Radnego Miasta Sieradza Ryszarda Perki z lodowiska w tym okresie również bezpłatnie będą mogły korzystać Babcie i Dziadkowie służb mundurowych za okazaniem legitymacji emeryckiej.

Wykorzystując tę sytuację, oraz fakt, że w dniu 21. 01.2023 r . przypada „Dzień Babci”, a w dniu następnym „Dzień Dziadka”  Sieradzkie Stowarzyszenie Sportowe „Wspólnota” wspólnie z Emeryckimi Zarządami Kół  Służb Mundurowych: Policji, Wojska i Zakładu Karnego w Sieradzu organizuje na terenie lodowiska „SIRKA” w Sieradzu w dniu 21.01.2023 symboliczne obchody „Dnia Babci i Dziadka”, na które zaprasza bezpłatnie emerytki i emerytów służb mundurowych wraz z wnukami. Rozpoczęcie imprezy godzina 13.00. W programie organizatorzy przewidzieli kilka konkursów w formie zabawy na tafli lodowiska a następnie ciepły poczęstunek.

Wypożyczenie łyżew odpłatne.

Dla mniejszych pociech lub chętnych Babć i dziadków chcących wraz z najmłodszymi wnukami wziąć udział w zabawie na tafli lodowiska nie będzie ona czyszczona by można  byłoby wejść bezpiecznie na taflę lodowiska obuwiu.

W imieniu organizatorów:

Prezes koła SEiRP w Sieradzu

Zbigniew Sośnicki.